top of page

TEKUTINY

Tekutiny pre kúpanie a sprchovanie

Voňavý viacúčelový kúpeľový olej a pleťový kondicionér ARJO Oil ™ od firmy ArjoHuntleigh je hygienický výrobok, ktorý pomáha vniesť vlhkosť do pokožky počas a po kúpaní. Po kúpeli nie je potrebné používať telové mlieko, a to vďaka hydratačnému účinku ARJO Oil, ktorý ponecháva pokožku jemnú a pružnú.

Jemný, ale dôkladný šampón na vlasy a telo ARJO Shampoo & Body Wash ™ čistí pokožku a vlasy jemne, ale dôkladne a kontroluje rast baktérií. Čistí, zlepšuje a zvlhčuje. Výrobok obsahuje tri prípravky na úpravu a zvlhčovanie, Prostriedok obsahuje tri syntetické detergenty, ktoré kontrolujú rast baktérií a znižujú riziko krížovej infekcie.

Kondicionér vody, ktorý zvyšuje účinky hydrosound  je Arjo Sound ™ - vodný kondicionér.Táto prísada do kúpeľa tiež obsahuje účinné antimikrobiálne činidlo na prevenciu rastu baktérií a iných zložiek na potlačenie zápachu.Vylepšuje čistiace účinky Hydrosound. Rozpúšťa a disperguje olej a nečistoty odstránené hydrosoundovým účinkom a zabraňuje ich opätovnému uloženiu na pokožku alebo vaňu. Má zvlhčujúci účinok a zvyšuje hydratačné účinky hydrosoundového kúpeľa. Je obohatený o vôňu eukalyptu.

Tekutiny pre čistenie a dezinfekciu

Jemný ale účinný dezinfekčný prostriedok pre kúpeľové systémy zdravotníckych zariadení. Technické vybavenie je významnou investíciou do zdravotníckych zariadení a musí byť patrične chránené. Čistenie a dezinfekcia je denná rutina a používanie nesprávnych prostriedkov môže spôsobiť dlhodobé poškodenie systému a skrátiť jeho životnosť. Optimálna dezinfekčná schopnosť pre kúpeľové systémy Arjo Clean ™ od firmy ArjoHuntleigh má správnu rovnováhu medzi efektívnosťou a jemnosťou a po vykonaní práce sa kvapalina neškodne rozkladá v prostredí.

Tento produkt je dezinfekčný čistiaci prostriedok určený na čistenie a dezinfekciu zdravotníckych pomôcok v sortimentu výrobkov ArjoHuntleigh.

Arjo Clean je dôležitou súčasťou prevencie krížovej kontaminácie a jeho primárnou funkciou je eliminovať mikroorganizmy. Čistiaci prostriedok odstraňuje zo zariadení telesný odpad, nečistoty, tuky, oleje a mastnotu.

Tekutiny pre vyplachovače podložných mís

Mierny alkalický roztok pre oplachovanie nádob a potrubia. Getinge Clean Flusher Rinse je jemné alkalické riešenie pre automatické umývačky podložných mís, podložné misy a systémové potrubia tak, aby sa zabránilo tvorbe tvrdých vodných kameňov a to počas jedného procesu.

Čistiaci prostriedok Getinge Clean Flusher Detergent je mierny alkalický čistiaci prostriedok automatické vyplachovače a môže byť použitý na povrchoch  z nehrdzavejúcej ocele, keramiky, skla a odolných plastov.

bottom of page