top of page
Kardiacke kreslá sú určené pre kardiakov na dosiahnutie optimálnej oddychovej polohy. Veľmi často sú tiež používané ako odberové kreslá na transfúznych staniciach. Vybrané typy kresiel môžu byť doplnené radom užitočného príslušenstva napríklad Infúznym stojanom, stolíkom na čítanie alebo odberovými opierkami rúk.
Seniorske kreslá sú vynikajúcim druhom sedacieho nábytku, ktorý uľahčuje život osobám so zníženou pohyblivosťou. Boli špeciálne vyvinuté pre použitie v domovoch dôchodcov, v nemocniciach, v domovoch s opatrovateľskou službou alebo denných stacionároch. Sú skvelými pomocníkmi pri paliatívnej starostlivosti. Navyše vďaka precíznemu spôsobu spracovania a kvalitným použitým materiálom výborne ladia k domácemu interiéru. Tieto kreslá sú riešené ako modulárny systém, pomocou ktorého možno kreslo úplne presne konfigurovať Vašim potrebám. Ďalšia široká ponuka príslušenstva robí z týchto kresiel jedinečného pomocníka, ktorý spája odpočinok a relaxáciu s vynikajúcou funkčnosťou.

Kreslá a chodítka

KRESLÁ GAVOTA:

POLOHOVATEĽNÉ, POJAZDNÉ, NEPOJAZDNÉ, PEVNÉ

Príslušenstvo ku kreslám

Dodávame produkty vysokej kvality od uznávaných výrobcov. Všetky produkty Vám nainštalujú naši školení technici. Pre vypracovanie ponuky nás kontaktujte >>
bottom of page