TAKTILNOSŤ A ZRUČNOSŤ

KOCKY - SPÁRUJ A STAVAJ
KOCKY - SPÁRUJ A STAVAJ

Môžete vytvoriť farmu, džungľu, záhradu, príšerky a učiť sa počítať. Pomáha najmenším pri rozvoji základných motorických zručností a pomáha im učiť sa počítať čísla, kvety a ešte omnoho viac. Set obsahu 10 farebných kociek, ktoré po poskladaní majú výšku 890 mm

press to zoom
IRIS KOCKA
IRIS KOCKA

Dá sa jednoducho spárovať s akýmkoľvek IRIS produktom z našej ponuky a používa sa na ovládanie rôznych produktov. Kocku stačí jednoducho položiť alebo hodiť a spárovaný produkt odpovie nejakou reakciou (zmena farby, spustenie, prepnutie). Kocka má zabudované vrecká, kde môžete ukryť kartičky s číslami, obrázkami, tvarmi a zosilniť tak efekt. Kocka je vo dvoch veľkostiach, 200 alebo 300 mm a je dostupná v čiernobielej farbe pre tmavé miestnosti alebo v multi-farebnom prevedení.

press to zoom
LED optické vlákna
LED optické vlákna

Taktilné, bezpečné na dotyk, vizuálne stimulujúce. Vyrobené z plastu bez obsahu ftalátov s RGB vnútornou optikou, farby sú žiarivé, vláknami neprechádza žiaden prúd, sú extra bezpečné aj pri nechcenom zlomení. . Svetelný zdroj sa zakupuje zvlášť.

press to zoom
HRUBÉ PUZZLE FARMA
HRUBÉ PUZZLE FARMA

Každý kúsok je extra hrubý, aby bolo uchopenie a narábanie s ním jednoduché. Ľahko zapadnú na svoje miesto a na doske sú vodítka, ktoré dieťaťu pomôžu dostať obrázky na správne miesto. Rozmer: 305 mm x 225 mm x 10 mm. Hrúbka každého kúska: 15 mm

press to zoom
HRUBÉ PUZZLE TRANSPORT
HRUBÉ PUZZLE TRANSPORT

Dizajnom podobné puzzle-om FARMA. Každý kúsok je extra hrubý pre zaistenie ľahkého uchopenia a narábania. Každý kúsok ľahko zapadne na svoje miesto a doska obsahuje vodítka, čo dieťaťu pomôže pri hre. Rozmery: 305 mm x 225 mm x 10 mm. Hrúbka každého kúska je 15 mm.

press to zoom
Koberec s optickými vláknami
Koberec s optickými vláknami

Obsahuje tenké optické vlákna. Môže byť prispôsobený rozmerom, ktoré potrebujete. Vytvára upokojujúce senzorické prostredie.

press to zoom
OPTICKÉ HRUBÉ LANO
OPTICKÉ HRUBÉ LANO

Taktilný, bezpečný na dotyk a robustný, vhodný na použitie v akejkoľvek senzorickej miestnosti či kúpeľne. Predáva sa na metre štvorcové.

press to zoom
TLAKOVÁ ROHOŽ
TLAKOVÁ ROHOŽ

Tenká PVC konštrukcia má jemné a oblé rohy, je ľahko čistiteľná a všetstranná. Rozmery: 580x190 mm alebo 740x380 mm. Dodáva sa s 3,5 mm jack zásuvkou a s možnosťou pripojenia prepínacích adaptérov aby bola kompatibilná s väčšinou produktov. Stačí sa na ňu postaviť, dotknúť sa alebo sa prevaliť na podložku aby sa aktivovalo zariadenie ktoré bude hrať, svietiť ....

press to zoom