SENZORICKÉ HRAČKY

KAČKY MENIACE FARBY
Kačky do vane menia farbu v teplej vode, a keď vyschnú sú opäť inej farby. Vizuálna stimulácia lákavý spôsob ako si deti môžu vychutnať kúpanie.
Vek: 18 mesiacov a viac
3 kačky v balení
Rôzne farby
BIG POINT
Pomôcka na rozprávanie a počúvanie. Zaznamenáva a prehráva 30 sekúnd zvuku. Ideálne pre prácu v rámci učebných osnov, veľké a ideálne pre užívateľov s poruchami zraku, motoriky a môže sa pre účelovosť zavesiť na stenu. Odnímateľný vrchný kryt môže vytvárať obrázky, symboly, čísla, písmená, ktoré zodpovedajú preberanej téme. Vyžaduje tri batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Rozmer: 85x85x25 mm
DROJUHOLNÍKOVÉ BLOKY
12 trojuholníkových blokov z tvrdého dreva, obsahuje rôzne hrkajúce korálky ktoré vytváranjú rôzne zvuky. Bloky sú farebne kódované a zladené do 6 párov, takže môžu byť použité na rozvoj rozpoznávania farieb, porovnávanie zručností, schopnosti počúvať a ďalšie.
Každá hrana má 7 cm.
KOCKY - SPÁRUJ A STAVAJ
Môžete vytvoriť farmu, džungľu, záhradu, príšerky a učiť sa počítať. Pomáha najmenším pri rozvoji základných motorických zručností a pomáha im učiť sa počítať čísla, kvety a ešte omnoho viac.
Set obsahu 10 farebných kociek, ktoré po poskladaní majú výšku 890 mm
HRUBÉ PUZZLE FARMA
Každý kúsok je extra hrubý, aby bolo uchopenie a narábanie s ním jednoduché. Ľahko zapadnú na svoje miesto a na doske sú vodítka, ktoré dieťaťu pomôžu dostať obrázky na správne miesto.
Rozmer: 305 mm x 225 mm x 10 mm. Hrúbka každého kúska: 15 mm
HRUBÉ PUZZLE TRANSPORT
Dizajnom podobné puzzle-om FARMA. Každý kúsok je extra hrubý pre zaistenie ľahkého uchopenia a narábania. Každý kúsok ľahko zapadne na svoje miesto a doska obsahuje vodítka, čo dieťaťu pomôže pri hre. Rozmery: 305 mm x 225 mm x 10 mm. Hrúbka každého kúska je 15 mm.
Show More

+421 903 601 897

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2018 by ARJO-HUMANIC SK, s.r.o. Proudly created with Wix.com