top of page

POHLCUJÚCE MIESTNOSTI

Pohlcujúce prostredie poskytuje najúspešnejšie multisenzorické zážitky pre všetky úrovne schopností a učenia.

Pohlcujúce prostredie umožňuje vytvoriť upokojujúce a pútavé miesto na rozvoj kľúčových zručností a podporuje interakciu pre všetkých používateľov.

Naše pohlcujúce prostredie, ktoré je ideálne pre deti alebo dospelých so špeciálnymi potrebami všetkých porúch, bolo odborne navrhnuté tak, aby zabezpečilo čo najpriaznivejšie výsledky.

Ponorte sa s možnosťou premietať obrázky a videá do troch rôznych stien a skutočne oživte zmyslový zážitok, aby ste sa cítili, akoby ste tam naozaj boli. Sme zanietení pre inklúziu a zmenu života a veríme, že každý by mal byť schopný profitovať z našich pohlcujúcich prostredí bez ohľadu na jeho schopnosť.

Pútavá povaha prostredia Immersive umožňuje svojim používateľom dosiahnuť nové limity vo vzdelávaní a interakcii, pričom podporuje upokojujúci stav mysle.

MILE

Vzdelávacie prostredie MiLE (Multisensory Learning Environment) robí z učenia viac zapojením, pretože kombinuje svetlo, zvuk, video, vibrácie, pohybujúci sa vzduch, vône a dokonca aj atmosférické podmienky do kontrolovateľného pohlcujúceho zážitku prispôsobeného potrebám jednotlivca bez ohľadu na vek alebo schopnosti.

Pomocou špeciálne navrhnutého softvéru IRIS Room Director od spoločnosti Experia môžete vytvárať scenáre na akúkoľvek tému, konkrétne na to, čo odmeňuje alebo upokojuje používateľov. Jednoducho pretiahnite viacero videí, obrázkov, spúšťačov pre akékoľvek senzorické vybavenie IRiS a pokyny pre používateľov, aby stlačili prepínač alebo inak komunikovali so svojím prostredím, na jednoduchú časovú os a vypnite vás!

Vezmite svojich používateľov do priestoru, pod morom, späť v čase, alebo kdekoľvek, čo je relevantné pre vaše vyučovacie témy a čo motivuje každého jednotlivca k učeniu.

Od výučby komplexných predmetov až po vysoko funkčných jednotlivcov, vytváranie tém na upokojenie a rozptýlenie liečby pre užívateľov s emocionálnymi a behaviorálnymi ťažkosťami, univerzálnosť miestnosti MiLE znamená, že môže byť prispôsobená všetkým schopnostiam, záujmom a potrebám.

     2 x 1,5 m IRIS bublinkový valec
     100x 2m IRiS optické vlákna
     2x Zakrivená čalúnená základňa pre bublinkový valec (900 mm x 900 mm x 400 mm)
     4x Zakrivené akrylové zrkadlá (0,9 m x 1,5 m)
     High-spec počítač
     Počítačové rozhranie IRiS
     Softvér pre riadenie
     Video projektor a stropný držiak
     IRiS Color Selector Deluxe ovládač
     IRiS Qube kocka
     IRiS Soundswitch zvukový prepínač
     Skener IRiS
     IRiS svetelná trubica
     IRiS zapisovateľný reproduktor
     IRiS tvarový projektor
     10x 1m IRiS pásové svetlá
     Stroj na výrobu hmly IRiS
     IRiS generátor arómy & 10 fľaštičiek s arómou
     IRiS Jet Stream ventilátor
     6-pásmový Master Pairer ovládač
     2x Bean vak sedací
     Vibračná akustická platforma IRiS 2m x 1m a výplň na stenu
     Zosilňovač Bluetooth s funkciou Gesture Control
     Nástenné reproduktory
     Držiak pre bublinkový valec
     Prísada do bublinkového valca (BCB)
     Súprava na vyprázdňovanie bublinkového valca s nožnou pumpou
     Návody na použitie

mile

WANDERLUST

WANDERLUST

Urobte si multisenzorické dobrodružstvo v miestnosti MiLE  a dostaňte sa o krok ďalej s pohlcujúcim zážitkom z integrovanej projekcie tohto balíka. Širokouhlé interaktívne 3-stenové a podlahové projekcie nielen integrujú a "zabalia" používateľov do snímok zvolenej témy alebo cieľa, ale sú plne interaktívne vďaka najnovšej technológii pohybového snímača, takže sa budú cítiť, akoby tam boli naozaj! Vezmite svojich používateľov pod more a obdivujte, ako ryby plávajú keď pohybujete rukami: skvelé pre rozvoj hrubej motoriky a pochopenie príčin a následkov. Vďaka softvéru IRiS Room Director môžu používatelia ovládať aj videoprojekcie pomocou ľubovoľného z IRiS Talkers (prepínačov), vrátane Color Selector Deluxe ovládača, Qube prepínacej kocky a Soundswitch zvukového prepínača, aby sa vyvinula široká škála životných zručností , od koncentrácie až po sledovanie, koordináciu ruka-oko, sociálne interakcie a vokalizačné zručnosti.  Wanderlust je neuveriteľne všestranný a môže poskytnúť neoceniteľný priestor pre relaxáciu a reminiscenciu pre opatrovateľské domy, opatrovateľské ústavy a hospice: Pohlcujúci zážitok môže napomôcť ľuďom s demenciou dostať sa späť v čase do šťastných a pokojných chvíľ. a tým ich upokojiť.

     High-spec Počítač
     3x širokoúhlé projektory a držiaky
     3x nástenné senzory
     Interaktívny podlahový projektor a držiak
     Počítačové rozhranie IRiS
     Softvér riadenia miestnosti
     Dotykový displej a nástenný držiak
     IRiS Color Selector Deluxe ovládač
     IRiS Qube ovládacia kocka
     IRiS Soundswitch zvukový prepínač
     Skener IRiS
     IRiS Lightwand svetelná trubica
     IRiS zapisovateľný reproduktor
     IRiS tvarový projektor
     10x 1m IRiS  pásové svetlá
     Stroj na výrobu hmly IRiS
     IRiS generátor arómy & 10 fľaštičiek s arómou
     IRiS Jet Stream ventilátor
     6-pásmový Master Pairer ovládač
     2x Beansedacie vaky
     Vibračná akustická platforma IRiS 2m x 1m a výplň na stenu
     Návody na použitie

bottom of page