NÁSTENNÉ PANELY

UPOKOJUJÚCI LED PANEL HVIEZDY
Upokojujúci LED panel je úžasný efektový panel, ktorý vytvára dojem, že hviezdy padajú do.

- je ľahký, prenosný a dá sa namontovať na stenu, aby sa zaistila stabilita.

- Pracuje na sieťovom napätí transformovanom na nízke napätie.

- Rozmery: 520 mm Š x 135 mm H x 580 mm D
INTERAKTÍVNY LED VEJÁR
Skvelý pre podporu vokalizácie. Obsahuje tri automatické a päť zvukovo aktivovaných režimov, ktoré sú ideálne pre rozvoj zručností spevu zábavným a stimulujúcim spôsobom.Všetky režimy majú nastavenia citlivosti a rýchlosti, ktoré môžu byť ovládané interným alebo externým mikrofónom (je súčasťou dodávky).

Upevňuje sa na stenu, aby bola zaručená stabilita a funguje na sieťovom napätí transformovanom na nízke napätie.

Rozmery: 1050 mm Š x 135 mm H x 650 mm D
INTERAKTÍVNY LED REBRÍK
Interaktívny LED rebrík je ideálny pre podporu vokalizácie prostredníctvom ôsmich režimov: tri automatické a päť zvukovo aktivovaných.

Všetky režimy majú nastavenia citlivosti a rýchlosti, ktoré možno ovládať interným alebo externým mikrofónom (súčasť dodávky)
Upevňuje sa na stenu, aby bola zaručená stabilita a funguje na sieťovom napätí transformovanom na nízke napätie.
Rozmery: 520 mm Š x 135 mm H x 1600 mm D
IRIS zvukový panel a ovládacia kocka
SET panel + kocka.
Hoďte IRiS kocku a získajte zvukovú a vizuálnu spätnú väzbu od IRiS panela. Umiestnite obrázok mačky do priehľadného puzdra IRiS kocky a rovnaký obrázokdo jedného z rámov panelu IRiS a nahrajte slovo „Miau“
Hoďte kocku a keď sa mačka zobrazí na lícnou stranou nahor, zodpovedajúci rámček na IRIS panely sa rozsvieti,a zaznie „Miau“.
IRiS kocka je napájaná integrovanou 9v PP3 batériou (v balení) a pracuje do vzdialenosti 30 m.
SVETELNO ZVUKOVÝ LED PANEL
LED PANEL rozvíja zručnosti vokalizácie interakciou panela s vytváraním zvuku rozprávaním, kričaním, tlieskaním.... K dispozícii je 8 režimov, 5 z toho zvukovo aktivovaných.
Všetky režimy majú nastavenie citlivosti a rýchlosti a môžu byť ovládané interným / externým mikrofónom (súčasť dodávky). Upevňuje sa na stenu kvôli stabilite.
Rozmery: ŠxHxD: 1050x135x650 mm
ZVUKOVÁ STENA RUKY
Zvuková stena je zábavný a nezvyčajný spôsob ako generovať hudbu a rozvíjať zručnosti príčiny a následku prostredníctvom 1,5 m vysokého panelu jednoduchým dotykom jednej z ôsmych farebných rúk, čím sa vytvoria rôzne zvuky a efekty. Zariadenie má zabudovaný zosilňovač, reproduktory a montuje sa pre lepšiu stabilitu na stenu.
Rozmery: ŠxHxD: 1200x90x1450 mm
ZVUKOVÝ EKVALIZÉR
Zvukový ekvalizér je fantastický produkt pre rozvoj zručností vokalizácie. Výrobok pomáha vyvíjať a povzbudzovať používateľa zobrazovaním vizuálnej reprezentácie zvukov alebo hudby, ktoré sa vkladajú cez mikrofón.

Tento produkt je plný zaujímavých režimov a funkcií a naozaj ponúka niečo pre každého. Zvukový ekvalizér je skutočne jedinečný produkt a je to aj naozaj dobrá zábava.

Myslite: zvuková a hudobná terapia, pútavé prostredie
Zlepšuje: vokalizáciu a komunikačné zručnosti, príčina/následok
HUDOBNÁ DOTYKOVÁ STENA
Unikátny, moderný a zábavný vývojový nástroj, ktorý je plný rôznych režimov určených na rozvoj množstva životných zručností: príčina/následok, rozpoznávanie farieb, čísel, jemná a hrubá motorika, koordinácia s očami, rozpoznávanie tvarov, sledovanie, zvuková a hudobná terapia, dôvera.
Zrakovo stimulujúci panel pre ľudí všetkých vekových kategórií, ideálny na používanie v škole, nemocnici, škôlke, hodnotiacom centre a pod. Možnosť výberu režimu, rýchlosti, citlivosti, a množstva efektov.
ZVUKOVÝ PANEL
Ideálny pre rozvoj komunikácie a jazykových schopností, má 8 rámčekov ktoré zobrazujú rôzne obrázky alebo slová. Každý rámček žiary a hrá jednu z prednahratých správ, keď užívateľ stlačí príslušné tlačidlo. Môžete si do panelu nahrať vlastné správy. Zahŕňa set obrázkov. Pracuje na sieťovom napätí transformovanom na nízke napätie.
Rozmery ŠxHxV: 1380x135x820 mm
Show More

+421 903 601 897

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2018 by ARJO-HUMANIC SK, s.r.o. Proudly created with Wix.com

ZVUKOVÝ EKVALIZÉR

Zvukový ekvalizér je fantastický produkt pre rozvoj zručností vokalizácie. Výrobok pomáha vyvíjať a povzbudzovať používateľa zobrazovaním vizuálnej reprezentácie zvukov alebo hudby, ktoré sa vkladajú cez mikrofón. Tento produkt je plný zaujímavých režimov a funkcií a naozaj ponúka niečo pre každého. Zvukový ekvalizér je skutočne jedinečný produkt a je to aj naozaj dobrá zábava. Myslite: zvuková a hudobná terapia, pútavé prostredie Zlepšuje: vokalizáciu a komunikačné zručnosti, príčina/následok